Zirkonyum Diş Yutulursa Zararı Var Mıdır

zirkonyum
Zirkonyum Dış Yutulursa Zararı Var Mıdır?
Zirkonyum Dış Yutulursa Zararı Var Mıdır

Zirkonyum diş kaplama oldukça geliştirilmiş bir buluş. Doğal görünümlü, sağlam ve sağlıklı malzemelerden oluşturulmuş bir teknoloji harikası olmuştur. Zirkonyum dişler yapımında hastanın zaman sorunlarını da kolaylaştırıyor. En fazla beş gün içerisinde yapılıp takılabiliyor. Zirkonyum Dış Yutulursa Zararı Var Mıdır? Vücut ile uyumlu olduğu için bir zararı yok. Yutulan diş kaplamasından çıkmış demektir ve bu zirkonyumlarda görülmesi zor durumlardandır. İlk beş seneye garanti verenler var ama genel kullanılmaları yirmi seneyi rahat buluyor. Yapılan araştırmalar bunu gösteriyor. Zirkonyum da iki şekilde uygulama yapılabiliyor.

  • Demirli İmplant uygulama
  • Demirsiz uygulama

 

Daha önceden diş etleri iltihaplanabiliyor, uzun bir zaman alıyor ve görünümden de çok memnun olmadığımız kaplamaların yerini alan zirkonyum en son teknolojiyle bilgisayarlı donamımla olağan üstü iş çıkartıyor. Sağlık yönünde Zirkonyum Dış Yutulursa Zararı Var Mıdır? Hayır yoktur.

Zirkonyum Dış Yutulursa Zararı Var Mıdır? Bu yapılan araştırmalardan sonra sizlerde fikir sahibi olmuşsunuzdur ve esasında vücut ile uyumundan bahsedilen yerlere dikkat ettiğiyseniz hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Yani eğer diş kaplamanız yerinden çıkar ve kazara yutarsanız hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız aşikar olmuştur. Kesinlikle net bilgi için bir diş hekimine muayene olarak net bilgi alınız. Sitede yayınlananlar sadece genel bilgi niteliğindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant

implant Diş Belli Olur Mu?

ortodonti

Ortodonti tedavisine başlamadan önce