Lazer Diş Beyazlatma

lazer diş
Lazer Diş Beyazlatma Bleaching
Lazer Diş Beyazlatma Bleaching

Evet belki de bu konu diş hekimi korkusu yaşayan pek çok kişinin dikkatini bir şekilde çekmeyi başaracaktır. Çünkü günümüzde diş beyazlatma açısından Bleaching kavramının meydana çıkması, pek çok dişçi fobisi yaşayan insanları bile bu işlemleri yapmaya yönlendirmiştir. Özellikle de kozmetik diş beyazlatma konusunda büyük bir önem taşıyan bu yöntemde, lazer diş beyazlatma aşamaları da oldukça dikkat çekici bir boyuttadır. Öncelikle lazer diş beyazlatma işlemlerinin dişlerde herhangi bir acı ya da sızı gibi durumlara sebebiyet vermediğini bilmenizi isteriz. Nitekim, bu işlemler dişlerin en üst tabakasına uygulandığı için, hiçbir ileti sistemini asla etkilemediğinden, herhangi bir acı ya da sızı ile karşılaşmanın önüne geçer.

Lazer Diş Beyazlatmada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Lazer diş beyazlatma işlemlerinde ise şu hususlara dikkat kesilmeniz gerekmektedir;

  • Tedavi süresi ortalama 10 ile 15 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.
  • Tedaviden olumlu sonuçlar alabilmek adına birkaç seans daha kontrol ve temizleme yapılmalı
  • Tedavi aşamasında kullanılan beyaz jel, mavi ılık ve protez desteklerinin kalitesine de fazlasıyla dikkat edilmelidir.

Lazer Diş Beyazlatma Nedir

Günümüzde kozmetik diş hekimliği yani orijinal tarifiyle Bleaching ; hem acısız hem estetik bir beyazlama sürecine dahil ulaşabilmeniz adına en fazla tercih edilen bir işlem haline gelmiştir. Özellikle de lazer diş beyazlatma işlemi sayesinde dişlerinize mükemmel bir görünüm kazandırabilmeniz mümkündür. Lazer diş beyazlatma nedir ya da nasıl bir tedavi süreci içerisinde gerçekleşir diye sorduğumuzda ise, oldukça olumlu aşamalardan sıklıkla bahsedebiliriz.

Mükemmel Görünümlü Dişlere Sahip Olmak Zor Değil

Lazer Diş Beyazlatma Nedir
Lazer Diş Beyazlatma Nedir

Lazer diş beyazlatma nedir; diş beyazlatma işlemleri içerisinde gelişen teknoloji sayesinde mükemmel bir işleyiş kazanan son dönem diş beyazlatma çalışmalarıdır. Dişin ağarması için yapılan ilaçlamalarla birlikte uygulanan lazer ışınlarıyla sonuca varılması hedeflenmekte olan bu yöntem sayesinde, pek çok insan harika ve bembeyaz gülüşlere kavuşmuştur.

Lazer diş beyazlatma nedir sorusuna yukarıda ki açıklamalarımız dahilinde cevap bulduktan sonra bu işlemlerin diğer yöntemlerine de değinmekte fayda görüyorum. Zira;

  • Fotokimyasal diş beyazlatma
  • Kimyasal diş beyazlatma
  • Fototermal diş beyazlatma

Yöntemleri sayesinde en kısa zamanda harika görünümlere sahip olan dişlere kavuşabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi lütfen yorumlarınız ile bizimle paylaşınız…

Kaynak [1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant

Diş implantında merak edilenler

lazer diş

Lazer diş beyazlatma fiyatları