Sayın Kullanıcı, www.disimplantim.com sitesini kullanmak için hak, yükümlülük ve kuralların düzenlendiği aşağıdaki maddeleri okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir. disimplantim.com’yi kullanırken işbu sözleşmeyi okuyarak uymayı ve bağlı kalmayı kabul ettiğiniz sayılır. İşbu sözleşmeyi kabul etmemeniz halinde disimplantim.com internet sitesini kullanmaktan vazgeçmelisiniz.

Giriş

Sitemizi ziyaretiniz esnasında ziyaret saatinizin ve ziyaret ettiğiniz sayfaların kaydının tutulduğunu bildirmek isteriz. Gizlilik İlkemizin temeli basit ve anlaşılırdır. Sitemizi ziyaretiniz esnasında çeşitli hizmetlerden yararlanmak amacıyla yaptığınız abonelik/yorum işlemleri sırasında kendi bilginiz ve isteğiniz dışında verdiğiniz bilgiler haricinde hiçbir şekilde kişisel bilgiler talep edilmemekte ve toplanmamaktadır.

Sağlıkla ilgili mevzuat

Site, koruyucu ve tedavi edici ağız diş sağlığı konularında topluma bilgilendirme yapılması amacı ile kurulmuştur. Bilgilendirme platformu niteliğinde olan bu sitede yer alan içeriklerin hiçbiri muayene ve hastalık tanısı anlamına gelmediği gibi hiçbir zaman hekim muayenesinin yerini tutmaz. Sitede yer alan bilgilerin güncelliği ve kesin doğruluğu taahhüt edilmez. Sitede yer alan bilgilere göre tedavinin durdurulması ve değiştirilmesi kesinlikle önerilmez.

Sitemizi ziyaretiniz esnasında oluşan bilgilerin içeriği ve kayıt süreci

Sitemizi ziyaretinizin saati, tarihi ve ziyaret ettiğiniz sayfalar vb. bilgiler sistemimiz tarafından ihtiyaçlarınız ve ilgileriniz doğrultusunda yeniden şekillendirme ve yapılandırma süreçlerinde kullanılmak üzere sistemimiz tarafından otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgilerin geneli kullandığınız internet tarayıcınız tarafından bize iletilmektedir. Bu bilgilerin kimlik tespitinde kullanılması mümkün değildir.

Ziyaretiniz esnasında otomatik olarak toplanan ve kayıt edilen bilgilerin tam listesi

www.disimplantim.com reklam, güvenlik ve doğruluk ilkelerinin desteklenmesi amacıyla kullanılanlar haricinde, başkaca bir çerez kullanmamaktadır. Bu çerezlerini kullanarak kullanıcılarımıza, sitemize ve İnternet’teki diğer sitelere yaptıkları ziyaretlere dayalı reklamlar sunabiliriz.

e-Posta ve Online Formlar

www.disimplantim.com sitemizde çeşitli e-Posta adresleri ve formlar aracılığı ile farklı hizmetler verilmektedir. Hizmetin türüne bağlı olarak sizden bazı bilgiler talep edilmektedir. Elde edilen bilgiler talep etmiş olduğunuz hizmetlerden faydalanmanız amacı dışında hiçbir şekilde kullanılmayacak ve gizli tutulacaktır.

Tahsis Alanları ve Sorumluluk Reddi

Sitemizin bazı alanları 3. kişilere tahsis edilmiş/edilebilir haldedir. Bu tahsis alanlarında yayımlanan içerik, telefon numarası, iletişim bilgileri ya da reklam gibi tüm materyallerin sitemizle herhangi bir ilgisi bulunmamakta olup ziyaretçilerin bu sebeple uğrayabilecek olduğu zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Telif Hakları

Site içerisinde yer alan bütün görseller, veri tabanı, bilgi, belge ve her türlü materyalin hak sahibi sitemiz olup, kullanıcılar sitede bulunan hizmetleri sadece görüntüleme hakkına sahiptir.

Kullanıcılara her halükarda sitede bulunan hiçbir materyali kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, sitemize aktif link verse dahi yaymayacağını, ticari olsun olmasın 3. şahısların kullanımına sunmayacağını taahhüt eder.

Güvenlik

Sunulan içeriğin ve temin edilen bilgilerin güvenliği için gerekli tedbirler özen ve dikkatle alınmıştır. Güvenlik konusundaki teknolojik gelişmeler takip edilmekte ve gereken düzenlemeler yapılmaktadır. Ancak bu konudaki sorumluluğumuz özen yükümlülüğünü aşmaz. Kötü niyetli 3. kişilerin yasa dışı saldırıları veya barındırma hizmetini sağlayan kişi/firmaların hatası nedeniyle yaşanabilecek güvenlik problemlerinden sitemiz sorumlu değildir.

Değişiklikler

www.disimplantim.com Web Yayın Kurulu gerek gördüğü takdirde bu sözleşmede değişiklik yapabilir.