İmplant Diş Kullananların Yorumları

İmplant Diş Kullananların Yorumları

İmplant diş kullananların yorumları nelerdir? Sizlerde olumlu olumsuz implant tedavisi ve diş tedavi yorumları hakkında görüş ve düşüncelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Yorum olarak yazabilir veya bize mail olarak gönderebilirsiniz.

İmplant Diş Kullananların Yorumları Nelerdir?

Burada yazılan yazılar hastalarımız tarafından yayınlaması istenmiştir ve her türlü hakları gizli tutulmaktadır.

İmplant Diş Kullananların Yorumları Nelerdir? 

 • Ben 45 yaşındayım ve Ankara’da oturmaktayım. Yaklaşık 3-4 yıl önce implant yaptırdım. İmplant yaptırma süresi acılı olarak geçmekte ama ameliyat sırasında lokal anestezi uygulandı. Ondan sonrada doktorun verdiği ilaçları düzenli olarak kullandım. İlk 1 gün acı yaptı ama aldığım ilaçlarla geçti. Yaklaşık 3 ay sonra üst protezim takıldı. Şuanda kendi dişim gibi kullanabiliyorum. Maddi olarak yüksek ama kullanım ve estetik açısından güzel imkanı olanlara tavsiye ederim.
 • Ben İzmir’de yaşamaktayım. Geçen yıl annemin 4 dişine implant yaptırdık. Süreç biraz acılı olarak geçti diyebilirim. Ameliyat sonrasında belirli bir süre acı çekti. İlaçlarını kullandıktan sonra acısı geçti. Fakat bize maliyeti 5.000 TL buldu diyebilirim. Şuanda annem dişlerinden gayet mutlu kendi dişi gibi rahatlıkla kullanabiliyor. Annemden görenler bizde yaptırsak mı diye düşünüyorlar. Tabii maliyeti biraz daha inse iyi olacak.
 • Kuzenim Almanya’da yaşmakta bu yıl yazın implant yaptırmak için Türkiye’ye geleceğini söyleyince çok şaşırdım. Avrupa’nın tam ortasında yaşıyorsun neden böyle bir şey için geliyorsun bence orda yaptırman daha mantıklı dedim. Oda protez ve implant yaptırdığında Avrupa’da devletin karşılamadığını ve Türkiye’deki maliyetin 2 katına denk geldiğini söyledi. Gerçi implant fiyatları duyunca bana pek ucuz gelmedi ama. Yazın sonuna doğru geldi ve 3 dişine implant ekledi. 2 ay kadar sonra tekrar geldi protezini yaptırdı. Şuanda halinden memnun olduğunu söylüyor.
 • Ben dış ticaret işiyle uğraşmaktayım. Fransa ve diğer Avrupa ülkeleri ile bağlantılı olarak çalışmaktayım. İş yaptığım firmalardan biri geçen yıl diş yaptırmak amacıyla Türkiye’ye gelmek istediğini söyledi. Bende açıkçası memnun oldum. Ülkemiz adına sevindim. Elimizde çok iyi diş hekimlerinin bulunması hoşuma gitmedi dersem yalan olur. İmplant yaptıracağını ve yaklaşık 3 ay boyunda Türkiye’ye gelip gideceğini söyledi. Bende implant merak ettim ve araştırma yapınca maliyetli bir süreç olduğunu gördüm ama Avrupa’da fiyatları Türkiye’nin iki katına denk gelmekte. Geldi ve dediği gibi 3 ay kadar sürdü. Fakat şuanda dikkat ediyorum kendi dişlerinden ayırt etmek zor. Görünüş olarak da çok güzel duruyor. Bende yaptırmayı düşünüyorum.

5 Yorum Yapılmış

Yorum Yapın
 1. Merhabalar bende size teşekkür ederim. Sizde implant tedavisi olduğundan sonra hayat konforum olumlu yönde değişti.
  Şimdi çok rahat bir şekilde istediğim gıdaları rahatlıkla tüketebiliyorum ve daha önemlisi tat almaya başladım, eskiden yarım damak kullanıyordum hiç bir gıdanın tadını alamiyordum ve çevreme sizi tavsiye ediyorum size çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

  • Diş İmplantım Bey ;
   Öncelikle memnun olduğunuza çok sevindik.Bu güzel olumlu yorumunuz içinde ayrıcalıkla teşekkür ederiz.

 2. mrhb ben istanbulda yasiyorum ve implant son derece mucizevi bi olay yeniden dogus insanlarin hayat kalitesi gulusunde sakli buda olmazsa olmazlarimizdan ben siddetle oneriyorum impilanti evet biraz maliyeti yuksek ama bende suan yaptiriyorum hic agrisi yok birgunluk oda olsun artik parmagimiza igne batsa canimiz yaniyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir