Şişli implant tedavisi

Şişli implant tedavisi
Şişli implant tedavisi

Ağız ve diş sağlığı herkes için çok önemlidir. Eğer ağız ve diş sağlığı bozulursa birey var olan aktif hayatından kendini dışlamak zorunda kalabilir. Ağız ve diş sağlığı bozulursa kişi dayanılmaz acılara maruz kalmak zorunda kalabilir ve bu acılar onu belli bir tedavi sürecine sokmayı zorunda hale getirebilir.

 Şişli implant tedavisi hangi durumlarda uygulanmalıdır?

Hangi Durumlarda İmplant Tedavisi Uygulanmalıdır?
Şişli  implant tedavisi  hangi durumlarda uygulanmalıdır?
 • Tedavi edilmesi mümkün olamayan diş çürükleri durumlarında implant tedavisi hizmetini vermekteyiz.
 • Herhangi bir diş dokusu kaybında var olan diş dokusunu tedavi edebilmek için implant tedavisi gerekmektedir.

Gelişen son teknoloji ve de son teknolojiye sahip olan başarılı ürünlerle beraber Şişli implant tedavisi  hastalara hizmet sunmaktayız. Son teknoloji sayesinde ağrısız, acısız, gayet kısa ve sorunsuz operasyonlarla hastalarımıza hizmetimizi vermekteyiz. Titanyum ve de titanyum bileşenlerini implant tedavimizde kullanmaktayız. Gelişen teknoloji sayesinde ayrıca implant uygulamamızı başarıyla uyguladıktan sonra, protez uygulamamıza kolaylıkla geçebilmekteyiz.

Şişli implant tedavisinin uygulanması ne kadar sürmektedir?

İmplant Tedavisinin Uygulanması Ne Kadar Sürmektedir?
Şişli implant tedavisinin uygulanması ne kadar sürmektedir?
 • İmplant tedavisi süresi beklenilenin ya da düşünülenin aksine daha kısa sürmektedir. Çoğu hasta genellikle 3-4 saat süren bir uygulama olarak düşünmektedirler. Ama işin aslı bu değildir.
 • İmplant tedavisi diş sayısına göre değişmektedir. Eğer ağızda sadece bir dişe implant tedavisi uygularsak, bu uygulamamız en fazla 10 dakika ile 30 dakika arasında farklılık göstermektedir. Yarım saati geçen bir uygulamaların sayısı düşünülenin aksine sadece beklenilenden farklı, zorlu diş yapılarında meydana gelebilmektedir.
 • Hastaya uyguladığımız cerrahi müdahaleden sonra ise, implantın tam olarak oturduğunu anlayabilmemiz içinde 1 ile 3 ay arasında hastayla beraber beklememiz gerekmektedir.

 

 

Diş implantlarının bakımı nasıl olmalıdır?

Diş İmplantlarının Bakımı Nasıl Olmalıdır?
Diş implantlarının bakımı nasıl olmalıdır?
 • Şişli implant tedavisi uyguladığımız doğru strateji sayesinde hastalarımız uygulamamızdan memnun kalmaktadırlar.
 • Uygulamadan sonraki süreçte ayrıca çok büyük bir önem taşımaktadır. İmplantların bakımı ve de korunmasında hastalara çok büyük görev düşmektedir.
 • Doğal bir diş olmayan bu implant diş tedavisi için, hastaların kendi öz dişlerinden daha fazla bir özenle bu dişlerine bakmaları gerekmektedir.
 • Her zaman yeterince özenle fırçalanmalıdır ve de hastalar çok fazla sert yiyecekleri ağızlarında kesinlikle çiğnememelidirler. Eğer bunları yaparlarsa, dişlerine uyguladığımız bu tedavi başarısızlıkla sonlanabilir.

Şişli implant tedavisi ne hastalarımıza uyguladığımız süreçle beraber, hastalarımız sanki ağızlarında kendi öz dişleri varmışcasına hayatlarına devam edebilmektedirler. Eğer yeterince sağlıklı bir kemik dokusuna sahip iseniz, diş kökünüze koyacağımız titanyum destekli vidalar sayesinde ağzınızda ve de diş sağlığınızda eski sağlıklı günlere kavuşmuş olursunuz.

Kaynak [1]

2 Comments

Leave a Reply
 1. merhabalar adresiniz tam olarak şişlinin neresinde acaba bende şişlide oturmaktayım kısaca bilgilerimi aktarmak istiyorum benim dişlerim komple ımplant olması gerekiyor okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesinde muayne oldum diş röntgenim çekildi üst dişlerim komple çekilmesi gerekiyor altlar aynı şekilde çok acı çekiyorum dişlerim çok kötü durumda hepsi sallanıyor çoğu zaman geceleri sızısından uyanıyorum şuan sabahın 5 i ve ben dişlerimin ağrısından yatamıyorum sizden ricam acaba en uygun ımplant nerde yaptırabilirim çok mağdurum ekonomik durumum 0 bian önce tedavime başlamak istiyorum dediğim gibi en uygun şekilde nerde ımplant yaptırabilirim acaba beni bilgilendirirseniz çok ama çok minnettar olurum sizlere şimdiden çok ama çok tşk ederim yanıt yazarsanız çok mutlu olurum saygılar

  • Selamlar Neylan Hanım ;

   Merhabalar Şişli Mecidiyeköy’de kalitesinden ödün vermeyen ayrı zamanda fiyatları piyasaya göre uygun bir firma var 0541 846 92 33 nolu telefondan muayene talep edebilirsiniz. Gerekli muayene olduktan sonra size bir planlama yapılır ve fiyat bilgisi verilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir