Levent implant diş tedavisi

Levent implant diş tedavisi
Levent implant diş tedavisi

Günümüz toplumunda çoğu insan dış görünüşüne çok önem vermektedir hele ki herkes ağız ve de dişlerinin güzel görünmesi için bir sürü fedakarlık yapmaktadır. Gerçekten de ağız ve diş sağlığı çok önemlidir eğer ağız sağlığınız bozulursa oradaki problemler diğer organlarınızın kötü anlamda etkilenmesine de sebep olabilir. Çürük bir diş ya da travmatik bir diş problemi sebebiyle bireyler dişlerini kaybedebilirler. Fakat günümüzde son teknolojiyle beraber gelişen implant tedavisi sayesinde bizlerde hastalarımıza hizmetimizi sunmaktayız. Levent implant diş tedavisi nde diş ve ağız sağlıkları bozulan hastalarımıza implant tedavisini verebilmekteyiz.

Kimlere İmplant Tedavisi Uygulanması Tavsiye Edilir?

 • 18 yaşından büyük olan herkese implant tedavisi uygulamaktayız. Çürük dişinizin yerine diş kaybına uğramamanız için titanyum ile birlikte diş kökünüze implant uygulamaktayız. İmplant tedavisi sayesinde çürük dişinizin yanındaki iki dişinizi de rahatlıkla kurtarabilmekteyiz.

İmplant Tedavisi Uygulandıktan Sonra Ne Zaman Normal Hayata Dönülebilir?

 • Hastalarımıza uyguladığımız implant tedavisinin, asla vücuda uyum sağlamayıp, vücut tarafından reddedilmesi gibi bir durum yoktur.
 • İmplant tedavisi uyguladığımız hastalarımız eğer uyguladığımız tedavinin ciddiyetinin farkında olup, bu duruma göre hassas davranırlarsa, tedavinin başarısız olma gibi bir durumu olmayacaktır.
 • Hastamıza uyguladığımız tedavi sonrasında hastamız normal hayatına dönebilmesi için çok fazla beklemek zorunda değildirler. En fazla 2-3 gün dinlenip, normal hayatına dönmesi gayet uygundur.

Levent implant diş tedavisinin hastaya sunduğu avantajlar

Levent implant diş tedavisinin hastaya sunduğu avantajlar
Levent implant diş tedavisinin hastaya sunduğu avantajlar

 

 • Levent implant diş tedavisi nde hastalarımıza sunduğumuz imkanlar asla sınırlı değildir. Hastamızın istekleri doğrultusunda tedavimizi yönlendirmekteyiz.
 • Alt çenede diş kaybı yaşayan hastalarımız onlara sunmuş olduğumuz imkanlar sayesinde konuşma problemleri, ya da dilde hassasiyet kaybı gibi sorunlarla boğuşmak zorunda kalmayacaklardır.
 • Üst çenede diş kaybı yaşayan hastalarımız ise, almış oldukları implant tedavisi sayesinde içinde bulundukları mide bulantısı ya da ağız kokusu gibi problemleri tamamen arkalarında bırakmış olacaklardır.
 • Vermiş olduğumuz implant tedavisi sayesinde ağız ve diş sağlığı düzelirken ayrıca dişlerin estetik görünüşü sağlanmış olunacaktır.
 • Gülümsemekten ve de tebessüm etmekten dişlerinin görüntüsü yüzünden korkup kaçan hastalarımıza ise gülümsemelerini onlara vermiş olduğumuz Levent implant diş tedavisi sayesinde gülümsemelerini yeniden hediye etmekteyiz.
 • Uygulamış olduğumuz implant tedavisi sayesinde hastalarımız uzun süre diş problemleriyle karşı karşıya kalmamaktadırlar.
 • 30 yıldan fazla garantisi olan implant tedavisini hastalarımıza uyguladıktan sonra ise sadece onlardan beklediğimiz tek şey, diş ve ağız sağlıklarına karşı her zamankinden daha da fazla hassas olmalarıdır. Çünkü diş ve ağız sağlığını korumak birçok açıdan çok önemlidir.

 Kayak [1]

2 Comments

Leave a Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir