Kadıköy implant diş tedavisi

 Kadıköy implant diş tedavisi

Kadıköy implant diş tedavisi

İmplant diş tedavisi son zamanlarda gayet başarıyla uygulanan bir diş tedavisidir. Popülerliğini ve de tercih edilebilirliğini kaybetmemektedir çünkü uyguladığımız implant tedavisi gayet başarılı bir tedavi olmaktadır. Hastalarımızın rahatsızlıklarını uyguladığımız implant tedavisiyle tamir edebiliyoruz. Genellikle titanyum ya da titanyum kökenli maddelerden dişinizin köküne uygulamaktayız. Kadıköy implant diş tedavisi nde size istediğiniz kaliteli sağlık hizmetlerini verirken aynı zamanda da size daha rahat bir yaşam sürebilmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Titanyum ya da titanyum kökenli bileşenleri tercih etmemizin sebebi ise bu bileşenlerin çene içinde oluşabilecek problemlere karşı oldukça dirençli olabilmeleridir. İmplantları biz ani diş kayıplarının yerine, ya da diş çekimlerinden hemen sonra oluşacak boşluklara uygulamaktayız. Hastanın kemik dokusunun implant tedavisini kabul edeceği durumlarda hemen bu tedaviyi uygulayabilmekteyiz.

Kadıköy implant diş tedavisinden kimler  yararlanabilir?

Kadıköy implant diş tedavisinden kimler yararlanabilir
Kadıköy implant diş tedavisinden kimler yararlanabilir
 • 18 yaşından büyük herkes bu tedaviden yararlanabilir. Ergenliğini henüz atlatamamış kişilere bu tedaviyi uygulayamıyoruz.
 • Ciddi sağlık sorunlarına sahip olanlara, özellikle ciddi kalp hastalıklarına sahip olanalara uygulayamıyoruz.
 • Herhangi bir bağımlılığı olmayan hastalara bu tedaviyi uygulayabiliyoruz. Ama eğer alkol ya da uyuşturucu gibi bağımlılıkları olan hastalara bu tedaviyi sunamıyoruz.
 • Kadıköy implant diş tedavisi nde implant tedavisini sadece bir yaş grubuna uyguluyoruz diye bir durumumuz yoktur. Sağlığı elveren her bireye bu tedaviyi sunmaktayız.
 • Sigara bağımlısı olmayan kişilere bu hizmeti verebiliyoruz. Aşırı sigara içmek implantın başarı oranını azaltmaktadır ve de ağız içindeki iyileşmeyi yavaşlatabilir, hatta daha kötü bir duruma sebep olur gelişmeyi durdurabilir. Bu sebepten ötürü aşırı sigara içen insanlara bu tedaviyi uygulamıyoruz.

 

Kadıköy implant diş tedavisi nasıl yapılır?

Kadıköy implant diş tedavisi nasıl yapılır
Kadıköy implant diş tedavisi nasıl yapılır
 • İmplant tedavisi asla acı veren bir süreç değildir ve de acılı bir süreç olarak da görülmemelidir.
 • Lokal anestezi ile implant tedavisini uygulamaktayız. Bölgeyi uyuşturduktan sonra kemiğe implantı yerleştirmekteyiz.
 • Diş implantlarının ağza tam olarak yerleşmesini beklemek gerekir, biz de bu süreci hastalarımıza anlatıp, sürecin sorunsuzca geçmesini beklemekteyiz.
 • 3 ya da 6 ay süresince hastamızın tam olarak implantı kabul etmesini beklemekteyiz.
 • Çene implantı kabul ettikten sonra hastayla beraber planladığımız protezi yapma sürecimiz başlamış olur.

 

Tedavinin Hastaya Sağladığı Yararlar

 • Uyguladığımız implant tedavisi sayesinde hastanın ağzı ve diş yapısı daha sağlıklı ve de daha estetik bir görüntü vermektedir.
 • Kadıköy İmplant Tedavisi nde, ağızdaki var olan kemik yapısına zarar vermeden hastanın eski diş sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.
 • Tedaviyi uyguladığımız dişlerin yanındaki dişlerin de daha fazla zarar görmesine engel oluruz.

implant fiyatları için implant diş fiyatları konulu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak [1]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir