İmplant yaptıran ünlüler

implant yaptıran ünlüler özellikle implant yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir konu.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber yapay diş tedavileri arasında en çok tercih edilen implant diş tedavisi, % 98 lere varan başarı öyküsü ile hasta memnuniyetinin en çok görüldüğü yapay diş çeşidi olmuştur. Bu nedenle halk arasında vidalı diş olarak da bilinen implant dişler zirkonyum diş kaplamalar fiyat olarak biraz pahalı olmasına rağmen hemen herkes tarafından tercih edilen bir tedavi şeklidir.

Önceleri implant dişler yalnızca maddi geliri oldukça iyi olabilen zengin diye tabir ettiğimiz kesimler, bürokratlar ve ünlüler tercih ederdi. Ünlülerin birçoğu implant zirkonyum diş tercih etmekte ve ağız içinde düzgün bir görünüme oldukça önem vermektedirler.

Halk arasında hep konuşulur “ bu ünlülerin, sanatçıların, siyasetçilerin dişleri nasıl böyle güzel olabiliyor nasıl böyle pürüzsüz sıralı ve düzgün olabiliyor “ gibi ya da “ nasıl bu kadar güzel gülümseyebiliyorlar “ gibi, her zaman dikkatimizi çekmiştir. İmplant diş biraz pahalı bir diş tedavisi olduğu için genelde tüm ünlüler, siyasetçiler ve bürokratlar tarafından tercih edilmektedir.

Aşağıda implant yaptıran bazı ünlüleri sizin için derledik.

implant yaptıran ünlüler

Nicolas Cage
Nicolas Cage
Jim Carrey
Jim Carrey
Mike Tyson
Mike Tyson
Morgan Freeman
Morgan Freeman
Celine Dion
Celine Dion

2 Comments

Leave a Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir