Ataşehir implant Diş Tedavisi

Ataşehir implant Diş Tedavisi
Ataşehir implant Diş Tedavisi
Ataşehir implant Diş Tedavisi

Son zamanlarda özellikle diş ve ağız sağlığının önemi keşfedildiği andan beri, çoğu insan ağız ve de diş sağlığını korumak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Bu özverinin sebebi ise diş ve ağız sağlığının korunmaması durumunda hastalıkların başka organları da etkisi altına alıp, hastalık durumunun daha da artmasından kaynaklanmaktadır. Biz bilmekteyiz ki dişler vücudun diğer bütün bölgelerini etkileyebilecek yapıdadırlar. Bu sebepten dolayı da biz ağız ve diş sağlığını kaybetmiş olan hastalara yeniden sağlıklarını geri verebilmek için son hızla çalışmaktayız. Özellikle diş kayıplarını önlemek amacıyla hastalarımıza Ataşehir implant Diş Tedavisi ni sunmaktayız.

Ataşehir implant Diş Tedavisi Kimlere Kolaylıkla Uygulanılabilir?

  • Ataşehir implant Diş Tedavisi ni herkese uygulayamıyoruz. Her tedavinin herkese kolaylıkla uygulanamayacağı gerçeği gibi, bu durum implant tedavisinde de geçerli olmaktadır.
  • İmplant tedavisini 18 yaşından büyük olan herkese uygulama ihtimalimiz vardır. İmplant tedavisinin rahatlıkla uygulanabilmesi ve de uygulamada herhangi bir sorun çıkmasını önlemek için kesinlikle tedavi uygulanacak hasta 18 yaşından büyük olmalıdır.
  • Ergenliğini bitirememiş, tam olarak yetişkinliğe adım atamamış hastalara ne yazık ki belirli sorunlarla karşılaşmama durumu için implant tedavisini uygulamıyoruz.
  • Ayrıca implant tedavisini hastamıza rahatlıkla uygulayabilmemiz için aslında hastamızın çok ciddi sorunlarla karşı karşıya olmaması gerekmektedir.
  • Çok ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya olan hastalara ve de ağır tedavi süreçlerini yaşamakta olan hastalara Ataşehir implant Diş Tedavisi ni uygulayamıyoruz.
  • Özellikle ciddi kalp ve de akciğer sorunları ve de problemleri olan hastalara implant tedavini asla uygulamıyoruz.
  • Çünkü kalp ve akciğer hastalarının herhangi bir tedavi sürecinin yan etkisine maruz kalması çok muhtemeldir. Bu olası sağlık sorunlarını ve de problemlerini engellemek için implant tedavisini uygulamıyoruz.
  • İmplant tedavisinde hastamıza lokal anestezi vermek durumundayız. Lokal anestezi kullanmama gibi bir seçeneğimiz bulunmadığı için ciddi sağlık sorunları olan insanlara implant tedavisini sunamamaktayız.
  • İmplant tedavisini uygulamak için hastalarımızın illaki de bir yaş grubuna ait olması zorunlu değildir. Her yaş grubundan olan hastalarımızın yeniden ağız ve de diş sağlıklarını geri kazandırabilmek için tedavimizi onlara kolaylıkla sunmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir