Alibeyköy implant diş tedavisi

Alibeyköy implant diş tedavisi uygulanmaya uygun olan hasta profilleri
Alibeyköy implant diş tedavisi uygulanmaya uygun olan hasta profilleri

Son zamanlarda ağız ve diş sağlığı hakkında bulunan yeni tekniklerle beraber bireylerinde ağız ve diş problemlerinin derecesi de azalmaktadır. Özellikle her yaş grubundaki değişik yapıdaki insan profillerinde bile çürük diş sıkıntısı oldukça sık görülmektedir. Çürük bir diş hem insanın fizyolojik yapısına zarar verirken aynı zamanda insanı var olduğu sosyal çevreden bile uzaklaştırabilir. Alibeyköy implant diş tedavisi nde hastalar çürük dişlerinden kurtulup aynı zamanda aldıkları implant tedavisiyle beraber sanki gerçek dişini kullanıyormuş gibi sağlıklı bir hayat sürebilirler. Diş implant fiyatları çok pahalı olan bir tedavide değildir. Gayet makul bir ücretle birlikte, sizi sağlıksız olan dişinizden kurtarıp, ağız ve diş sağlığınızı kontrolü altına alan bir tedavidir. Hastalarımıza her zaman diş implant tedavisinin ağız ve diş sağlığında ki önemden sıkça bahsetmekte önem görmekteyiz.

Alibeyköy implant diş tedavisi uygulanmaya uygun olan hasta profilleri

 • Hasta kesinlikle sağlıklı olmalıdır ki, lokal anestezi uygulanırken ya da lokal anestezi sonrasında herhangi kötü bir durumla karşılaşmamalıyız.
 • implant tedavisi uyguladığımız hasta kesinlikle iyileşme gücünün fazla ve de hızlı olduğu hastalar olmalıdırlar. Çünkü implant sonrası iyileşmede herhangi kötü bir sonuçla hasta karşılaşmak istememektedir.
 • 18 yaşından büyük olan herkes, ergenliğini bitirmiş herkes implant tedavisini rahatlıkla uygulayabilmemiz için gerekli şartlara sahip bulunmaktadır.
 • Hiçbir bağımlılığı ya da ciddi hastalığı olmayan hastalara Alibeyköy implant diş tedavisi ni uygulayabiliyoruz.

Diş implant tedavisine başvurulmasının temel sebepleri

 • Çürük bir dişin ya da travmatik bir zarara sahip olan sağlıksız dişin yerine sağlıklı bir yeni diş inşa edebilmek.
 • Rahatlıkla hastalarımızın bulundukları sosyal ortamda rahatlıkla, içlerinden geldiği gibi hareket etmelerini sağlayabiliyoruz. Çünkü çürük dişe sahip olan her birey yeri geldiği zaman ağzını açmaya bile korkmaktadır. Biz implant tedavisi sayesinde onların bu korkularını hastalarımızla beraber rahatlıkla yenmekteyiz.
 • Estetik ve de çok güzel bir diş görünümüne hastalarımıza uyguladığımız implant tedavisi sayesinde kavuşmaktayız.

Diş implant tedavisinden sonuç almanın süresi nedir?

 • Hastaya Alibeyköy implant diş tedavisi ni uyguladıktan sonra, hastamız bir aydan üç aya kadar beklediğimiz başarılı sonuca kolaylıkla ulaşabilmektedir.
 • Sadece önemli olan hastamızın, bizim ona uyguladığımız implant tedavisinin sonrasında tedaviye hassasiyet göstermesidir.
 • Sigara ya da içki tüketmemeye özen göstermelidir. Çünkü tedaviden sonra bu tür ürünler tüketilirse implant mikrop kapabilir ve de ağız ve diş sağlığı çok büyük ve de ciddi zararlar görebilmektedirler.
         Diş implant tedavisinin başarı oranı nedir?
 • Tedavinin başarısı hastanında hassasiyetine doğru oranlıdır. Eğer hasta hassasiyetle implantını korursa, ardından ona uygulayacağımız protezi de rahatlıkla 35 yıla kadar ve de acı çekmeden kullanabilirler.

Kaynak [1]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir